Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 INFORMACJA o wynikach naboru na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi (40 godzin miesięcznie)
2 INFORMACJA o wynikach naboru na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi (5 godzin tygodniowo)
3 INFORMACJA o wynikach naboru na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi (10 godzin miesięcznie)
4 ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŚWIADCZENIE SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI
5 ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŚWIADCZENIE SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI
6 ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŚWIADCZENIE SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI
7 ZARZĄDZENIE Nr 19/2020 KIEROWNIKA GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KROKOWEJ z dnia 28 grudnia 2020 r. w sprawie wprowadzenia zmian organizacyjnych w pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krokowej związanych z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polski stanu epidemii.
8 Zarządzenie Nr 18/2020 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krokowej z dnia 11 grudnia 2020 roku w sprawie wyznaczenia dodatkowego dnia wolnego od pracy w 2020 r . w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej W Krokowej w zamian za święto przypadające w sobotę - tj. w innym dniu niż niedziela
9 ZARZĄDZENIE Nr. 16/2020 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krokowej z dnia 02.11.2020r. w sprawie: wprowadzenia Regulaminu pracy zdalnej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Krokowej.
10 ZARZĄDZENIE Nr. 17/2020 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krokowej z dnia 6 listopada 2020r. w sprawie wprowadzenia zmian organizacyjnych w pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krokowej związanych z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polski stanu epidemii.